„Neptūnas“ namuose užtikrintai pradėjo LKL ketvirtfinalio seriją

Klaipėdos „Neptūnas“ sėkmingai pradėjo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamąsias varžybas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 85:71 (23:21, 21:18, 24:13, 17:19) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Atsakomasis mačas bus žaidžiamas balandžio 19 dieną Pasvalyje.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyko atkakli kova ir nė vienai ekipai nepavyko įgyti apčiuopiamesnės persvaros. Tik po Evaldo Dainio metimo likus 7 sekundėms ketvirčio pabaigoje „Neptūnas“ išsiveržė į priekį 23:21. Intriga nedingo ir antrajame kėlinyje – pusketvirtos minutės atkarpą 9:0 laimėję pasvaliečiai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 30:23. Vis dėlto, aikštės šeimininkams pavyko reabilituotis ir dar iki didžiosios pertraukos susigrąžino pranašumą (44:39).

Po didžiosios pertraukos Klaipėdos krepšininkai šovė į priekį ir susikrovė triuškinančią persvarą (68:52). Per paskutines 10 minučių „Pieno žvaigždėms“ iš esmės vaizdo aikštėje pakeisti nepavyko – „Neptūnas“ šventė įtikinamą pergalę 85:71.

„Neptūnas“: V.Šarakauskas (9/11 dvitaškiai) 19, R.Broadusas (6/9 dvitaškiai, 5 rez. perd.) ir V.Vasylius (6 atk. kam.) po 15, D.Gailius (5 atk. kam., 4 rez. perd.) 12, M.Runkauskas 9.

„Pieno žvaigždės“: T.Hughesas (4/5 dvitaškiai) 19, Y.Gatesas (7/8 dvitaškiai) 15, J.Sinica (5 atk. kam.) 9, E.Kairys (5 atk. kam.), S.Muldrowas (5 atk. kam.) ir Š.Vasiliauskas (4 rez. perd.) po 6.