Neįtikėtinas S. Jasaičio benefisas priartino „Lokomotiv“ prie finalo

Dviejų lietuvių vedamas Krasnodaro „Lokomotiv–Kuban“ klubas įtikinama pergale pradėjo Europos taurės turnyro pusfinalį.

Rusijos ekipa svečiuose 97:87 (29:21, 16:22, 31:15, 21:29) įveikė „Valencia Basket“ krepšininkus.

Abu lietuviai pasižymėjo rezultatyviu žaidimu. Simas Jasaitis per 38 minutes įmetė 23 taškus (1/2 dvit., 7/10 trit.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, 2 sykius prasižengė bei surinko 33 naudingumo balus.

Tuo tarpu Mantas Kalnietis aikštėje praleido 37 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (7/9 dvit., 0/5 trit., 3/6 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 5 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos 26–ąją dieną Krasnodare.

„Lokomotiv–Kuban“: Simas Jasaitis 23, Derrickas Brownas 19 (26 n. b.), Mantas Kalnietis 17, Richardas Hendrixas 14, Aleksas Maričius 9, Nickas Calathesas 8 (9 rez. perd., 8 kld.), Sergejus Bykovas 4.

„Valencia Basket“: Justinas Doellmanas 28 (9/14 dvit., 3/3 trit., 1/1 baud., 30 n. b.), Pau Ribas 20 (5 kld.), Bojanas Dubljevičius 17 (6/6 dvit.), Rodrigo San Miguelis 9, Sergejus Liščiukas 6, Thomas Kelati 4.