Neišsigando: J. Valančiūnas dėliojo per D. Howardo galvą

Kobe Bryanto nesustabdžiusi Toronto „Raptors“ (24/39) komanda patyrė apmaudų pralaimėjimą. Dwane‘o Casey auklėtiniai svečiuose po pratęsimo 116:118 (37:25, 22:28, 30:26, 20:30, 7:9) nusileido Los Andželo „Lakers“ (32/31) krepšininkams.

Prieš savo mėgstamiausią krepšininką Dwightą Howardą žaidęs Jonas Valančiūnas ant parketo praleido 17 minučių. Jis per šį laiką įmetė 12 taškų (6/8 dvit.), atkovojo 6  kamuolius, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Tuo tarpu Linas Kleiza po ilgos pertraukos buvo registruotas susitikimui, bet ant parketo neišbėgo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Raptors“ priekyje buvo 92:81, tačiau Kobe Bryanto vedama „Lakers“ atsitiesė. Gynėjas per paskutinį kėlinį pelnė 15 taškų, įskaitant tris įspūdingus pataikytus tritaškius per likusią pusantros minutę.

K.Bryantas rezultatą tolimu metimu išlygino likus žaisti penkias sekundes. Po to Rudy Gaygalėjo išplėšti pergalę, bet metimas tikslo nepasiekė.

„Bryantas nėra žmogus. Nė vienas iš šių trijų tritaškių neturėjo įkristi“, – žavėjosi NBA žurnalistas Alexas Kenedy.

Per pratęsimą Steve‘as Nashas likus žaisti 45 sekundes išlygino rezultatą, o R.Gay kitoje atakoje metė pro šalį (105:105). „Lakers“ į priekį likus žaisti dešimt sekundžių išvedė K.Bryantas.

„Raptors“ po to turėjo dvi progas išlyginti rezultatą, bet Alanas Andersonas ir R.Gay jomis nepasinaudojo.

„Lakers“: Kobe Bryantas 41 (6/12 dvit., 5/10 trit., 14/16 baud., 12 rez. perd., 9 kld.), Dwightas Howardas 24 (13 atk. kam.), Steve‘as Nashas 22, Metta World Peace 9.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 28 (12/18 dvit., 4/4 baud.), Rudy Gay (7/26 met.) ir Alanas Andersonas po 17, Kyle‘as Lowry 15 (10 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 12.