A. Negredo benefisas nubloškė „Celta“

Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos paskutinės 26 turo rungtynės. Svarbią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje šventė „Sevilla“ ekipa, kuri užtikrintu rezultatu 4-1 sugebėjo palaužti vieną lygos autsaiderių Vigo „Celta“ vienuolikę.

Šiame susitikime šeimininkus į priekį vedė komandos lyderis Alvaro Negredo. Jau 12 minutę ispanas pasiuntė kamuolį į varžovų ekipos vartus ir rezultatas tapo 1-0.

Įvartį į „Celta“ vartus įmušęs puolėjas toliau naudojosi galimybėmis ir galiausiai dar vienu tiksliu smūgiu 29 minutę padvigubino „Sevilla“ komandos turimą persvarą.

Svečių padėtį kiek pagerino Vigo miesto klubo krašto puolėjas Augusto Fernandezas. 40 minutę futbolininkas sulaukė tikslaus Iago Aspaso perdavimo ir sumažino šeimininkų turimą persvarą perpus.

Deja, bet „Celta“ ekipa varžovams priešinosi tiki iki antrojo kėlinio vidurio. 66 minutę „Sevilla“ komandos turėtą dviejų įvarčių persvarą atstatė Gary Medelis, o dar po kelių akimirkų „hattrick‘ą“ šiame susitikime pelnė A.Negredo.

Po šių Sevilijos miesto komandos įvarčių svečiai atsitiesti nesugebėjo, o pergalę ir tris taškus šventusi „Sevilla“ turnyrinėje lentelėje pakilo į dešimtąją poziciją.

• „Sevilla“ 4 – 1 „Celta Vigo“
  • 12‘ [1 – 0] Alvaro Negredo
  • 29‘ [2 – 0] Alvaro Negredo
  • 40‘ [2 – 1] Augusto Fernandez
  • 66‘ [3 – 1] Gary Medel
  • 68‘ [4 – 1] Alvaro Negredo

Šiame straipsnyje: Alvado NegredoSeviillaLa Liga