Ne tik apie javus, bet ir apie šachmatus

Lietuvos žemės ūkio universitetas mokslo metus baigia su neįprastai daug sporto pergalių. Per paskutiniuosius mokslo metus respublikinėse bei tarptautinėse varžybose čempionais tapo beveik 20 šio universiteto studentų, dar daugiau tapo varžybų prizininkais.

Iš 24 Lietuvos studentų sporto asociacijos organizuotų sporto šakų čempionatų žemės ūkio universiteto sportininkai dalyvavo 20-yje. Pergales Universiteto sportininkai pelnė net 9-iuose skirtinguose čempionatuose.

Tarptautinėse bei respublikinėse sporto varžybose studentai iškovojo 20 pergalių.

Lietuviai itin pasižymėjo šachmatų varžybose: Kopenhagos šachmatų pirmenybėse šio universiteto studentas V.Vaznonis užėmė I vietą. NATO šalių šachmatų čempionate Turkijoje V.Vaznonis iškovojo I vietą ir I vietą greitųjų šachmatų varžybose.

Lietuvos studentų olimpiniame festivalyje žemės ūkio universiteto studentai už sporto laimėjimus ir aktyvų dalyvavimą iškovojo I vietą ir buvo apdovanoti Didžiąja taure.

Paskutinioji LŽŪU studentų pergalė - pirmosios šalies akademinės visuomenės masinio sporto šventės „Neries regata" taurė.