NBA: sužvėrėję Niujorko vaikinai sudaužė „Kings“ (rezultatai, top10)

Carmelo Anthony antrą kartą šį sezoną nepelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau ir be lyderio svaraus indėlio Niujorko „Knicks“ (30/15) pažemino varžovus.

Mike‘o Woodsono auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 120:81 (25:22, 31:11, 41:19, 23:29) sutriuškino Sakramento „Kings“ (17/32) ir šventė ketvirtą pergalę iš eilės.

Susitikimą geriau pradėjo „Kings“, kuri pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 18:6, tačiau tada viskas apsivertė aukštyn.

„Knicks“ perėmė iniciatyvą ir po pirmojo kėlinio pirmavo trejais taškais, o antrąjį ketvirtį pradėjo spurtu 19–0 (44:22). Iš viso ši dešimties minučių atkarpa buvo laimėta 38–4 ir mačo nugalėtojas abejonių nekėlė.

Niujorko klubas pataikė 19 tritaškių ir pagerino sezono rekordą. Šeimininkams tam prireikė 43 metimų. „Knicks“ taip pat laimėjo kovą po krepšiu 52:30 ir atliko 34 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: J.R.Smithas 25 (2/2 dvit., 7/14 trit.), Amar‘e Stoudemire‘as 21 (10/10 dvit., 1/1 baud.), Steve‘as Novakas 15, Kurtas Thomasas ir Tysonas Chandleris (20 atk. kam.) po 11, Carmelo Anthony 9 (1/6 trit.), Raymondas Feltonas 7.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 25 (10/13 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), Jimmeris Fredette 14, Thomasas Robinsonas 11, Isaiahas Thomasas 8.