NBA: „Spurs“ pateko į konferencijos finalą

NBA čempionato Vakarų konferencijos pusfinalio septintose rungtynėse pirmadienį San Antonijaus „Spurs" komanda svečiuose 91:82 (23:20, 28:22, 20:14, 20:26) įveikė Naujojo Orleano „Hornets" komandą ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-3.

Nugalėtojams Emanuelis Ginobilis per 41 minutę pelnė 26 taškus (dvitaškiai 2/8, tritaškiai 4/11, baudos 10/11), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 3 kartus.

Šeimininkams Davidas Westas per 46 minutes įmetė 20 taškų (dvitaškiai 8/18, tritaškiai 0/1, baudos 4/4), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Spurs" Vakarų konferencijos finale susitiks su Los Andželo „Lakers". Rytų konferencijos finale kovos Bostono „Celtics" ir Detroito „Pistons".