NBA pirmenybėse - „Knicks“ ir „Heat“ nesėkmės

Indianos „Pacers“ krepšininkai (22/14) Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse 81:76 (16:14, 23:20, 19:26, 23:16) nugalėjo Niujorko „Knicks“ klubą (23/12).

Praėjusiose rungtynėse „Pacers“ įveikė Rytų konferencijos lyderį Majamio „Heat“. Tiesa, šįkart „Knicks“ vertėsi be savo lyderio Carmelo Anthony, kurį NBA suspendavo vienerioms rungtynėms.

Indianos ekipos pergalę lėmė spurtas ketvirtajame kėlinyje. „Pacers“ atsiliko 58:62, tačiau tuomet varžovams neleido pelnyti taškų beveik 8 minutes ir patys susikrovė apčiuopiamą persvarą – 71:62.

Nugalėtojams Paulas George‘as (11 atk. kam., 6 per. kam.) surinko 24, Ianas Mahinmi – 13, Lance‘as Stephensonas – 9 taškus.

Pralaimėjusiems J.R.Smithas ir Tysonas Chandleris (15 atk. kam.) pelnė atitinkamai 25 ir 12 taškų.

„Heat“ tęsiasi nesėkmių ruožas

Pralaimėjimą Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė čempionų titulą ginantys Majamio „Heat“ krepšininkai (23/11), kurie svečiuose 90:92 (21:18, 31:21, 16:24, 22:29) nusileido Portlendo „Trail Blazers“ komandai (20/15).

Dar likus žaisti 6 min. „Heat“ pirmavo 82:72, bet „Trail Blazers“ nenuleido rankų. Daugiausiai Wesley Matthewso dėka šeimininkai galiausiai paskutinę minutę išlygino rezultatą (88:88), o netrukus jį ir persvėrė (90:88). Paskutinėje atakoje „Heat“ turėjo progą išsigelbėti, bet laisvas iš toli atakavęs Mario Chalmersas buvo netaiklus.

Nugalėtojams 28 taškus surinko Nicolas Batumas, 20 – LaMarcusas Aldridge‘as (15 atk. kam.), 18 – Wesley Matthewsas, 10 – Damianas Lillardas (8 rez. perd.).

NBA čempionams Chrisas Boshas pelnė 29, Dwyane‘as Wade‘as – 18, LeBronas Jamesas (10 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Ray‘us Allenas – po 15 taškų.

„Mavericks“ iškovojo pergalę

Atkaklią pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Dalaso „Mavericks“ ekipa (13/23), svečiuose 117:112 (23:25, 19:24, 26:29, 33:23, 16:11) po pratęsimo palaužusi Sakramento „Kings“ krepšininkus (13/23).

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti mažiau nei 10 min. „Kings“ dar pirmavo 83:72. Vis dėlto persvaros šeimininkai neišlaikė ir paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis buvo priversti tolimu metimu lyginti rezultatą. Pratęsime „Kings“ vėl turėjo kiek netikėtą šansą panaikinti deficitą tritaškiu, kai Vince‘as Carteris nepataikė nė vieno baudos metimo iš dviejų (115:112). Tiesa, šįkart sėkmė Sakramento klubui nenusišypsojo.

Nugalėtojams O.J.Mayo (10 atk. kam.) surinko 24, V.Carteris – 23, Shawnas Marionas (10 atk. kam.) – 19, Dirkas Nowitzkis (9 atk. kam.) – 17, Darrenas Collisonas – 11 taškų.

DeMarcusas Cousinsas (9 atk. kam.) pralaimėjusiems pelnė 29, Tyreke‘as Evansas – 20, Isaiah Thomasas – 18, Francisco Garcia – 13, Johnas Salmonsas – 11 taškų.

Šiame straipsnyje: NBAHeatKnicks