NBA: neįtikėtinas trijų pratęsimų trileris Bostone (rezultatai, top10)

Fantastiškose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių rungtynėse Bostono „Celtics“ (27/23) klubas savo aikštelėje po trijų pratęsimų 118:114 (29:19, 21:27, 28:24, 14:22, 7:7, 8:8, 11:7) palaužė Denverio „Nuggets“ (33/19) krepšininkus.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis Ty Lawsonas dvitaškiu išlygino rezultatą, o pirmojo ir antrojo pratęsimų pabaigose gelbėtis jau turėjo aikštės šeimininkai, kuriuos į priekį vedė įspūdingą trigubą dublį surinkęs Paulas Pierce'as.

Denverio ekipa turėjo galimybę ir išplėšti pergalę, tačiau paskutinėmis trečiojo pratęsimo akimirkomis iš toli nepataikė Andre Milleris, o svečiams bandant pažeisti taisykles septintąją iš eilės „Celtics“ pergalę dėjimu iš viršaus įtvirtino Jasonas Terry.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo P.Pierce'as, kuris pelnė 27 (tritaškiai 5/9) taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

26 taškus prie pergalės pridėjo J.Terry (tritaškiai 5/14), 20 – Kevinas Garnettas (18 atk. kam., 6 rez. perd.), 17- Jeffas Greenas, 13 – Avery Bradley.

Svečių gretose pasižymėjo T.Lawsonas (29 tšk., 9 rez. perd., 6 atk. kam.), Danilo Gallinari (18 tšk. ir 10 atk. kam.), A,Milleris (15 tšk.), Kennethas Fariedas (14 tšk. ir 12 atk. kam.) bei Corey Breweris (13 tšk.).

„Celtics“ ekipa Rytų konferencijoje užima septintąją poziciją, o Denverio krepšininkai Vakaruose žengia penkti.