NBA: K. Duranto baudos metimai paskandino „Knicks“

Du taiklūs Kevino Duranto baudos metimai likus žaisti pusantros minutei leido Oklahomos „Thunder“ (45/16) komandai švęsti pergalę Niujorke.

Scotto Brookso auklėtiniai 95:94 (35:26, 24:30, 16:25, 20:13) palaužė vietos „Knicks“ (37/22) krepšininkus.

Šeimininkai antras rungtynes vertėsi be kelio traumą patyrusio Carmelo Anthony. Jį pavadavo nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs ir 36 taškus įmetęs J.R.Smithas.

Jam tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės, bet per paskutinį ketvirtį jis pataikė tik du metimus iš devynių.

Likus žaisti keturias minutes „Thunder“ atsilikinėjo vienu tašku, tačiau paskutinius šešis komandos taškus pelnęs K.Durantas išvedė svečius į priekį (95:94). Per likusią pusantros minutę „Knicks“ ekipoje abu kartus į krepšį metė J.R.Smithas, bet abu jo metimai buvo netikslūs į pergale džiaugėsi svečiai.

„Mes šį sezoną keletą kartų nukentėjome po tokių metimų paskutinėmis sekundėmis ir nenorėjome, kad taip vėl nutiktų. Gerai apsigynėme nuo paskutinės atakos“, – tikino K.Durantas.

„Thunder“ komandai tai buvo trečia pergalė iš eilės. Ji Niujorke žaidė pirmą kartą nuo 2010 m. gruodžio 22 d.

Oklahomos klubas nuo baudų metimų linijos pataikė 25 metimus iš 29, o „Knicks“ – visus 14 metimus.

„Tai buvo nuostabi kova. Gerai žaidėme gynyboje ir puolime, dalijomės kamuoliu bei galime džiaugtis tuo, kaip žaidėme. Tačiau yra nemalonu dėl pralaimėjimo“, – sakė Amar‘e Stoudemire‘as.

„Thunder“: Kevinas Durantas 34 (7/14 dvit., 2/6 trit., 14/15 baud., 8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 21, Kevinas Martinas 16, Serge Ibaka 12 (9 atk. kam.), Reggie Jacksonas 8.

„Knicks“: J.R.Smithas 36 (8/16 dvit., 6/13 trit., 2/2 baud.), Raymondas Feltonas ir Amar‘e Stoudemire‘as po 16, Tysonas Chandleris 9 (10 atk. kam.).

„Clippers“ kluptelėjimas

Denverio „Nuggets“ (41/22) komanda šventė septintą pergalę iš eilės ir dvyliktą paeiliui savo sirgalių akivaizdoje.

George‘o Karlo auklėtiniai namuose 107:92 (27:25, 22:24, 36:26, 22:17) susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ (44/20).

Chrisas Paulas trečiojo kėlinio viduryje sumažino „Nuggets“ persvarą iki trijų taškų (67:64). Tačiau šeimininkai pataikė du tritaškius iš eilės ir spurtavo 12–0 (79:64).

Per likusias 15 mačo minučių „Clippers“ arčiau nei per aštuonis taškus prie varžovų nebuvo priartėję.

„Nuggets“ komandai tai yra 27 pergalė savo arenoje iš 30 dvikovų. Tai geriausias rezultatas, kuris taip pat priklauso Majamio „Heat“ klubui.

Šeimininkai krepšį atakavo 56 proc. taiklumu ir septyni krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, kada Kalifornijos klubo gretose dešimties taškų ribą viršijo trys žaidėjai.

„Nuggets“: Ty Lawsonas 21 (6/9 dvit., 3/6 trit., 11 rez. perd.), Danilo Gallinari 20, Andre Milleris ir Wilsonas Chandleris po 12, Kennethas Fariedas (10 atk. kam.) ir Corey Breweris po 11, Kostas Koufosas 6.

„Clippers“: Mattas Barnesas 19 (8/15 dvit., 0/5 trit., 3/3 baud.), Blake‘as Griffinas 17, Chrisas Paulas 16 (10 rez. perd.), Caronas Butleris ir Chauncey Billupsas po 8.

Šiame straipsnyje: Kevinas DurantasThunderNBA