NBA: „Grizzlies“ po pratęsimo palaužė „Bulls“ (rezultatai, top10)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače Memfio „Grizzlies“ (26/13) klubas išvykoje 85:82 (18:22, 26:12, 16:13, 16:29, 9:6) po pratęsimo palaužė Čikagos „Bulls“ (23/16) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 31 sekundei Marco Belinelli realizavo pirmąją baudą (76:76), o antroji skriejo pro šalį. Svečiai turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet jų metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsimą „Grizzlies“ pradėjo atkarpa 6:0, kuri leido įgyti solidesnį pranašumą – 82:76. „Bulls“ dar sugebėjo priartėti ir lemiamos atakos metu galėjo išplėšti dar vieną pratęsimą, bet Nate‘o Robinsono tritaškis skriejo pro šalį.

Nugalėtojams Marcas Gasolis pelnė 19 taškų (8 atk. kam.), Rudy Gay‘us – 16 (8 atk. kam.), Zachas Randolphas (18 atk. kam.) ir Mike‘as Conley (9 atk. kam.) pridėjo po 13 taškų.

Pralaimėjusiems 18 taškų surinko Jimmy Butleris, 17 – Carlosas Boozeris (14 atk. kam.), 11 – N.Robinsonas, po 10 – Tajus Gibsonas (12 atk. kam.) ir Joakimas Noah.