NBA: dramatiškas pratęsimas, pergalingas metimas ir „Heat“ rekordas

Dramatišką pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Milvokio „Bucks“ klubas (30/28), namie 109:108 (20:24, 25:24, 30:17, 24:34, 10:9) palaužęs Jutos „Jazz“ (32/28).

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 10 sek. tritaškiu per aukštai iškeltas rankas rezultatą išlygino „Bucks“ įžaidėjas Brandonas Jenningsas (99:99). Savo ruožtu pratęsime šeimininkų pergalę nulėmė naujoko J.J.Redicko tolimas šūvis, likus mažiau nei 50 sek. persvėręs rezultatą – 107:105.

Monta Ellisas nugalėtojams pelnė 34 (15/21 met.), B.Jenningsas (17 rez. perd.) – 20, J.J.Redickas – 17 taškų.

Pralaimėjusiems Derrickas Favorsas (15 atk. kam.) surinko 23, Paulas Millsapas (14 atk. kam.) – 22, Alecas Burksas – 19, Enesas Kanteris (10 atk. kam.) – 18, Gordonas Haywardas ir DeMarre‘as Carrollas – po 13 taškų.

Pasiekė rekordą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionų titulą ginantis Majamio „Heat“ klubas (44/14) išvykoje 97:81 (22:16, 28:27, 19:20, 28:18) pranoko Minesotos „Timberwolves“ ekipą (20/37).

Tai buvo jau penkioliktoji „Heat“ pergalė iš eilės. Tai – absoliutus klubo rekordas.

Beje, rungtynės neapsiėjo be incidentų. Ketvirtajame kėlinyje iš aikštės išvarė „Timberwolves“ įžaidėją J.J.Barea. Puertorikietis itin šiurkščiai prasižengė prieš Ray‘ų Alleną. Pastarasis po epizodo bandė pulti varžovą, bet komandos draugai spėjo sulaikyti veteraną.

Nugalėtojams Dwyane‘as Wade‘as (7 atk. kam., 10 rez. perd.) pelnė 32 (15/23 dvit.), LeBronas Jamesas (10 atk. kam., 7 kl.) – 20, R.Allenas – 13, Chrisas Boshas (9 atk. kam.) – 11 taškų.

Derrickas Williamsas (10 atk. kam.) pralaimėjusiems surinko 25, Ricky Rubio (8 rez. perd., 6 per. kam., 6 kl.) – 14, Aleksejus Švedas – 13 taškų.

„Knicks“ panaikino 22 taškų persvarą

Įspūdingą pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Niujorko „Knicks“ komanda (36/21), svečiuose 102:97 (24:34, 25:27, 21:13, 32:23) palaužusi Klivlendo „Cavaliers“ (20/40).

Tai buvo pirmoji „Knicks“ pergalė Klivlende po septynerių metų pertraukos. „Cavaliers“ arenoje Niujorko klubas buvo suklupęs 10 kartų iš eilės.

Beje, „Knicks“ sugebėjo panaikinti net 22 taškų deficitą. „Cavaliers“ antrajame kėlinyje vienu metu pirmavo 52:30. Ir tai Niujorko krepšininkai padarė po to, kai kelio traumą patyrė lyderis Carmelo Anthony, po nesėkmingo epizodo nebepasirodęs aikštėje.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo atsarginiai žaidėjai – Amare‘as Stoudemire‘as pelnė 22 (10/15 dvit.), J.R.Smithas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) – 18, Steve‘as Novakas – 15, Jasonas Kiddas (8 atk. kam.) – 12 taškų.

Pralaimėjusiems Marreese‘as Speightsas (8 atk. kam.) surinko 23, Kyrie Irvingas – 22, Tristanas Thompsonas (8 atk. kam.) – 14, C.J.Milesas – 11, Alonzo Gee – 10 taškų.