NBA: C. Paulo metimas paskutinę sekundę išplėšė pergalę „Clippers“

Chriso Paulo metimas paskutinę sekundę lėmė antrąją Los Andželo „Clippers“ komandos pergalę NBA atkrintamosiose.

Vinny Del Negro auklėtiniai namuose 93:91 (26:26, 24:18, 25:27,18:20) palaužė Memfio „Grizzlies“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių Kalifornijos ekipa pirmauja 2–0 ir kitos rungtynės bus žaidžiamos Memfyje.

Devynis taškus be atsako pelniusi „Clippers“ ekipa ketvirtajame kėlinyje įgijo 12 taškų pranašumą (83:71), tačiau „Grizzlies“ atsitiesė.

Priešpaskutinę dvikovos minutę po penkių Darrello Arthuro taškų paeiliui rezultatas tapo lygus (89:89). Chrisas Paulas tada išvedė šeimininkus į priekį, tačiau Marcas Gasolis likus žaisti 13 sekundžių dėjimu vėl atstatė pusiausvyrą.

Per likusį laiką paskutinę sekundę pasižymėjo Ch.Paulas ir „Clippers“ šventė pergalę.

Abi komandos pro šalį atakavo iš trijų taškų zonos. „Clippers“ pataikė 13 proc. metimų (2/15), o „Grizzlies“ – 18 proc. (2/11).

„Clippers“: Chrisas Paulas 24 (9/14 dvit., 0/3 trit., 6/6 baud., 9 rez. perd.), Blake‘as Griffinas 21 (8 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 15, Caronas Butleris 9, Mattas Barnesas 7.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 28 (8/13 dvit., 1/5 trit., 9/13 baud., 9 rez. perd.), Marcas Gasolis 17, Tony Allenas 16 (10 atk. kam.), Zachas Randolphas 13 (8 atk. kam.), Darrellas Arthuras 9.

Šiame straipsnyje: Chrisas PaulasClippersGrizzlies