NBA atkrintamosios: „Nets“ ir „Pacers“ vejasi varžovus

Brookas Lopezas pelnė 28 taškus ir jo vedama Bruklino „Nets“ komanda pratęsė sezoną dar mažiausiai vienoms rungtynėms.

P.J.Carlesimo auklėtiniai namie 110:91 (26:21, 26:23, 25:29, 33:18) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkus ir sušvelnino serijos rezultatą 2–3.

Kitos serijos rungtynės bus žaidžiamos Čikagoje. Tik 8 komandos per NBA istoriją yra atsitiesusios atsilikinėdamos 1–3.

Svečių ekipai dėl traumos nepadėjo Kirkas Hinrichas.

Nate‘o Robinsono dvitaškis likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes sušvelnino „Bulls“ deficitą iki penkių taškų (90:95). Visgi tada dvitaškį su pražanga pelnęs B.Lopezas pradėjo pergalę užtikrinusį spurtą 15-1.

Abi komandos krepšį atakavo 50 proc. taiklumu, tačiau „Nets“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 44:33.

„Nets“: Brookas Lopezas 28 (11/20 dvit., 6/7 baud., 10 atk. kam.), Deronas Williamsas 23 (10 rez. perd.), Andray Blatche‘as 13, Geraldas Wallace‘as 12, Joe Johnsonas ir C.J.Watsonas po 11, Krisas Humphriesas 8.

„Bulls“: Nate‘as Robinsonas 20 (8/14 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud., 8 rez. perd.), Jimmy Butleris 18, Luolas Dengas 12 (8 atk. kam.), Joakimas Noah 11, Carlosas Boozeris 10 (10 atk. kam.), Marco Belinelli 8.

Lygybė

Serijos rezultatą 2–2 išlygino Atlantos „Hawks“ komanda, kuri namuose 102:91 (22:21, 35:19, 12:22, 33:29) įveikė Indianos „Pacers“ krepšininkus.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Indianapolyje.

„Hawks“ komanda po dviejų kėlinių priekyje buvo 17 taškų, tačiau ramiai pabaigti susitikimo ji negalėjo.

Ketvirtajame kėlinyje jų persvara ištirpo iki penkių taškų (86:81), tačiau tuomet Joshas Smithas pataikė tritaškį, kitoje atakoje po jo atkovoto kamuolio puolime iš toli pasižymėjoKyle‘as Korveris (92:83) ir „Hawks“ pergalės iš rankų nepaleido.

Atlantos klubas savo arenoje prieš „Pacers“ nepralaimi nuo 2006 metų ir ją įveikė 13 kartą iš eilės.

„Hawks“ ekipai padėjo Johanas Petro, kurio žmona 2 val. nakties vietos laiku pagimdė sūnų. Aukštaūgis po to iškarto privačiu lėktuvu iš Majamio atvyko į Atlantą.

„Hawks“: Joshas Smithas 29 (7/15 dvit., 2/5 trit., 9/16 baud., 11 atk. kam.), Kyle‘as Korveris 19 (5/8 trit.), Alas Horfordas 18, Jeffas Teague 13, Anthony Toliveris 9.

„Pacers“: Paulas George‘as 21 (3/9 dvit., 3/7 trit., 6/8 baud., 12 atk. kam.), Davidas Westas 15, Roy Hibbertas 14, George‘as Hillas 12, Lance‘as Stephensonas 10 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), D.J.Augustinas 8.

Šiame straipsnyje: BullsNetsNBA