„Nautara“ UEFA taurės atranką pradėjo pralaimėjimu

Kauno "Nautara" pralaimėjo pirmąsias UEFA salės futbolo taurės turnyro atrankos etapo A grupės rungtynes.

Kauniečiai namuose turėjo rezultatu 3:5 pripažinti Fingalo „Sporting“ (Airija) pranašumą.

Po pirmojo "Nautara" ir "Fingal" dvikovos kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, tačiau 27 min. nemažai brazilų savo gretose turintys svečiai iš Airijos persvėrė rezultatą.

36 min. Tomas Nemanis vėl atstatė pusiausvyrą, tačiau ji truko vos septynias sekundes. Savo pergalę airiai įtvirtino likus žaisti apie pusę minutės.

Trečiadienį „Nautara“ susitiks su Armėnijos atstovu Jerevano „Kaghsi“. Į kitą etapą pateks trijų komandų grupės nugalėtojas.

Rungtynių statistika

Kauno sporto halė. Kauno „Nautara“ (Lietuva) – Fingalo „Sporting“ (Airija) 3:5 (2:2). Įvarčiai: 7 ir 36 min. Tomas Nemanis, 11 min. Justas Gulbinas („Nautara“)/4 ir 36 min. Hygo Cezar, 16 min. Artūras Karmazinas (į savo vartus), 27 min. Ross Zambra, 39 min. Marcin Fornal („Sporting“).

Tvarkaraštis

Rugpjūčio 17 d. (antradienis), Kauno sporto halė. 18:00 Fingalo „Sporting“ (Airija) – Jerevano „Kaghsi“ (Armėnija).

Rugpjūčio 18 d. (trečiadienis), Kauno sporto halė. 18:00 Jerevano „Kaghsi“ (Armėnija) – Kauno "Nautara" (Lietuva).

Šiame straipsnyje: NautaraSalės futbolas