„Nautara“ pralaimėjo ir antrąsias UEFA salės futbolo taurės rungtynes

Trečiadienį Kaune pasibaigusio UEFA salės futbolo taurės kvalifikacinio turnyro trijų ekipų A grupėje Lietuvos čempionė Kauno "Nautara" liko paskutinė.

Paskutiniąsias turnyro rungtynes "Nautara" 1:2 (1:0) pralaimėjo antrą vietą užėmusiai Jerevano "Kaghsi" (Armėnija) komandai ir patyrė antrąjį pralaimėjimą.

Kauniečiai pirmavo po Ausriaus Kšanavičiaus (19:58) įvarčio. Nugalėtojams po įvartį pelnė Gagikas Simonyanas (29:57) ir Armenas Giulambarianas (33:09).

A grupės turnyrą laimėjo ir vienintelį kelialapį į kitą varžybų etapą jau anksčiau iškovojo abu susitikimus laimėję Fingalo "Sporting" (Airija) salės futbolininkai.

Iš viso atrankos etapo 7 grupėse žaidžia 27 klubai, o į kitą etapą pateks tik grupių turnyrų nugalėtojai.

A grupės nugalėtojas "Sporting" klubas rugsėjo 25 - spalio 3 dienomis Rumunijoje pagrindinių varžybų trečiojoje grupėje dėl dviejų kelialapių į elitinį UEFA salės futbolo taurės turnyro etapą varžysis su Nachičevanės "Araz" (Azerbaidžanas), Tirgu Murešo "City US" (Rumunija) bei Rygos "Nikars" (Latvija) futbolininkais.

Šešiolikta elitinio etapo komandų bus suskirstytos į keturias grupes, o UEFA salės futbolo taurės turnyro finalo ketverto varžybos įvyks ateinančių metų balandžio mėnesį.

Galutinė A grupės turnyro lentelė

(vieta, komanda, rungtynės, pergalė, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Fingalo "Sporting" (Airija)     2 2 0 0 12:6  6