Naujoji Zelandija be gailesčio nušlavė Libano krepšininkus

Pirmąją pergalę pasaulio krepšinio čempionate iškovojo Naujosios Zelandijos rinktinė, kuri D grupės trečiojo turo rungtynėse be didesnio vargo 108:76 (32:16, 19:16, 30:24, 27:20) nušlavė su vienu laimėjimu likusią Libano ekipą.

Zelandai šiose rungtynėse dominavo aikštelėje visas keturiasdešimt minučių ir nuolatos didino savo persvarą. Pirmoje susitikimo pusėje kivių atakas tiksliais metimais dažniausiai baigdavo Thomas Abercrombie, o po didžiosios pertraukos įsibėgėjo tradicinis zelandų lyderis Kirkas Penney.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Naujosios Zelandijos rinktinės pranašumas viršijo trisdešimties taškų ribą (92:61), o mačo pabaigoje libaniečiams nepavyko net nežymiai sumažinti deficito - 108:76.

Šį pergalė zelandijos komandai suteikė nemažas galimybes kovoti dėl kelialapio į aštuntfinalį. Jei D grupėje didelių netikėtumų nebus, zelandams veikiausiai pakaks ne tik pergalės prieš Kanados komandą, bet ir nesėkmės nedideliu taškų skirtumu.

Naujoji Zelandija: K.Penney 26 (tritaškiai 6/10), T.Abercrombie 23 (7 atk. kam.), Ph.Jonesas 13, L.Taitas 12, M.Vukona 11 (7 atk. kam.), C.Bradshaw 10 (6 atk. kam.), C.Frankas 8.

Libanas: F.El Khatibas 18 (7 atk. kam.), J.Abd El Nouras ir R.Fahedas - po 12, J.Vromanas 10 (6 atk. kam.), E.Rustomas 8.