Naudingiausias Eurolygos savaitės krepšininkas - amerikietis B.Thorntonas

Naudingiausiu antrosios 2010-2011 metų sezono ULEB Eurolygos krepšinio turnyro savaitės žaidėju tapo buvęs Stambulo "Efes Pilsen" (Turkija) komandos amerikietis Bootsy'is Thorntonas.

"Efes Pilsen" krepšininkai trečiadienį namuose 79:63 nugalėjo Valensijos "Power Electronics" (Ispanija) ekipą, o 23-jų metų 195 cm ūgio gynėjas surinko 29 naudingumo balus.

B. Thorntonas į svečių krepšį įmetė 19 taškų, atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po du kartus suklydo ir prasižengė bei dusyk privertė varžovus prasižengti. Per 33 su puse aikštelėje praleistas minutes (33:34) jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 7 dvitaškius iš 8 bei realizavo abu baudų metimus.

Po 27 naudingumo balus surinko 25-erių metų 188 cm ūgio Bambergo "Brose Baskets (Vokietija) ekipos gynėjas amerikietis Brianas Robertsas ir 26-erių metų 208 cm ūgio "Regal FC Barcelona" (Ispanija) klubo vidurio puolėjas iš Slovėnijos Erazemas Lorbekas.

Bambergo klubas trečiadienį savo aikštėje 73:61 nugalėjo Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) krepšininkus, o B. Robertsas per 27 su puse žaidimo minutės (27:23) pelnė 23 taškus (dvitaškiai 6/9, tritaškiai 3/5, baudos 2/2), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo, kartą prasižengė bei išprovokavo 4 svečių pražangas.

Eurolygos čempionės titulą ginanti "Regal FC Barcelona" komanda trečiadienį išvykoje 84:77 įveikė Šolė "Basket" (Prancūzija) penketuką, o 27 minutes (26:42) aikštelėje praleidusio E. Lorbeko sąskaitoje 19 taškų (4/8, 2/3, 5/6), 5 sugriebti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 1 blokuotas varžovo metimas, pražanga bei net 7 išprovokuotos varžovų pražangos.

Naudingiausių antrosios savaitės žaidėjų penketuką užbaigia po 26 balus surinkę 27-erių metų 190 cm ūgio italas Marcelinho Huertas (Vitorijos "Caja Laboral", Ispanija) bei Kauno "Žalgirį" ketvirtadienį nuskriaudęs 25-erių metų 206 cm ūgio graikas Sofoklis Schortsanitis (Tel Avivo "Maccabi Electra", Izraelis).

Šiame straipsnyje: EurolygaBootsy Thorntonas