Naudingiausias Eurolygos aštuntosios savaitės žaidėjas - R.Varda

Naudingiausiu aštuntosios Eurolygos savaitės žaidėju tapo 31 naudingumo balą surinkęs Gdynės "Asseco Prokom" komandos vidurio puolėjas Ratko Varda.

31 metų 213 cm ūgio krepšininkas į savo buvusios komandos - Kauno "Žalgirio" - krepšį per 29 minutes pelnė 25 (dvitaškiai 10/12, tritaškiai 1/3, baudos 2/3) taškus, atkovojo 8 perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 4 sykius pažeidė taisykles.

Nepaisant puikaus aukštaūgio žaidimo Gdynės klubas patyrė nesėkmę rezultatu 69:72.

Antroji pozicija atiteko Milano "Armani Jeans" komandoje rungtyniaujančiam amerikiečiui Davidui Hawkinsui, kuris per rungtynes su Stambulo "Efes Pilsen" komanda surinko 30 naudingumo balų.

Beveik 35 minutes rungtyniavęs 28 metų 193 cm ūgio krepšininkas surinko 24 (dvitaškiai 5/8, tritaškiai 3/5, baudos 5/5) taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei 2 kartus prasižengė.

Į penketuką taip pat pateko Brentas Wrightas (Šarlerua "Spirou", 28 naud. bal.), Demondas Malletas (Šarlerua "Spirou", 27 naud. bal.) ir Dimitris Diamantidis (Atėnų "Panathinaikos", 26 naud. bal.).

Šiame straipsnyje: Ratko Varda