Naudingas: D. Motiejūnas per 16 sek. pelnė du taškus

Antrąją nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Donato Motiejūno atstovaujamas HIustono „Rockets“ (21/16) klubas, kuris svečiuose91:103 (21:24, 24:29, 21:25, 25:25) nusileido Bostono „Celtics“ (19/17) krepšininkams.

Lietuvis per minutę ir 16 sekundžių spėjo pelnyti 2 taškus (dvitaškiai 1/1, baudos 0/1).

HIustono klubui 24 taškus pelnė Jamesas Hardenas (tritaškiai 2/8), 18 – Chandleris Parsonsas, 12 – Jeremy Linas.

Penktąją pergalę iš eilės iškovojusiai „Celtics“ ekipai 23 taškus surinko Paulas Priece'as (6 atk. kam.), 17 – Kevinas Garnettas (8 atk. kam.), po 14 – Jaredas Sullingeris (11 atk. kam.) ir Courtney Lee, 12 – Rajonas Rondo (8 rez. perd.).

Įdomu tai, kad pirmuosius baudų metimus aikštės šeimininkai metė tik trečiojo kėlinio pradžioje.

HIustono ekipa Vakarų konferencijoje žengia aštuntą., o Bostono komanda Rytų konferencijoje pakilo į septintąją poziciją.