„Napoli“ paskutinę minutę išplėšė pergalę

Pirmadienį Italijoje buvo sužaistas dar vienas 15-ojo „Serie A“ turo mačas. Jame susigrūmė vietos „Napoli“ ir svečių „Palermo“ klubai. Rungtynės baigėsi minimalia šeimininkų pergale 1-0.

Mačą aktyviau pradėjo neapoliečiai. Jie stengėsi daugiau atakuoti ir devintąją minutę sukūrė pirmąją rimtesnę progą įvarčiui, tačiau gerai sužaidė varžovų vartininkas.

Įpusėjus kėliniui progą pasižymėti turėjo ir „Napoli“ saugas Marekas Hamšikas, bet jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Prieš pat pertrauką svečiai galėjo išsiveržti į priekį, bet gerai tam epizode sužaidęs šeimininkų vartininkas išlaikė vartus „sausus“.

Antrajame kėlinyje tiek vienos, tiek kitos komandos futbolininkai taip pat turėjo neblogų progų pasižymėti, tačiau įvartis krito tik pridėtinio rungtynių laiko metu.

Greitos „Napoli“ atakos metu Edisonas Cavani atliko gerą perdavimą komandos draugui Christianui Maggio, kurios tiksliu smūgiu pelnė įvartį ir paskutinę mačo minutę išplėšė pergalę bei tris taškus.

„Napoli“ 1 – 0 „Palermo“
90' [1 - 0] Christian Maggio