Nacionalinės ledo ritulio lygos bronza – Kėdainių LRK

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate rungtynėse dėl trečiosios vietos Kėdainių LRK 8:4 (5:2, 1:2, 2:0) nugalėjo Rygos „Cetra“ (Latvija) komandą ir iškovojo bronzos medalius.

Praėjusių metų finalininkai, sidabrą iškovoję kėdainiečiai šiame sezone liko treti po dramatiškos kovos su latviais. Pirmajame kėlinyje pabėgę nuo varžovų trimis įvarčiais LRK ledo ritulininkai atsipalaidavo ir „Cetra“ sumažino skirtumą iki 4:5.

Antrojo kėlinio pabaigoje Erminas Gutauskas įmušė įvartį ir prieš trečiąjį kėlinį LRK turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

Trečiajame kėlinyje sužaidus nepilnas penkias minutes per 22 sekundes krito du įvarčiai į „Cetros“ vartus ir LRK įgijo 4 įvarčių persvarą.

LRL komanda antrus metus iš eilės iškovoja Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono medalius.

LRK – „Cetra“ 8:4 (5:2, 1:2, 2:0).

LRK: L.Burneika 2, M.Šalomskas, R.Guoga, V.Rudzinskas, E.Gutauskas, K.Šveikauskas, D.Streckis po 1 įvartį.

„Cetra“: P.Ostašovsas 2, A.Bihanovsas, A.Linde po 1 įvartį.

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.

Šiame straipsnyje: ledo ritulysKėdainių LRK