A. Murray'us triumfavo Majamyje surengtame teniso turnyre

Trečiosios pasaulio raketės brito Andy Murray‘aus triumfu baigėsi ATP 1000 serijos „Sony Open“ vyrų teniso turnyras Majamyje (JAV).

Britas įspūdingame 2 valandas 45 minutes trukusiame finale2:6, 6:4, 7:6 (7:1) nugalėjo penktą vietą ATP reitinge užimantį ispaną Davidą Ferrerą.

A.Murray‘us jau ateinantį pirmadienį ATP klasifikacijoje pakils į antrą vietą ir aplenks šveicarą Rogerį Federerį.

Finale vyko tikra drama. Po permainingų pirmų dviejų setų, nugalėtojas sprendėsi trečiajame. Jame abu tenisininkai labai nesėkmingai žaidė savo padavimų metu ir dažniausiai tokius geimus pralaimėdavo.

Esant rezultatui 5:6, D.Ferrerui iki pergalės trūko tik vieno taško. Tuomet A.Murray‘us smūgiavo ant pačio linijos kraštelio ir sugebėjo išsigelbėti. Vėliau vykusiame pratęsime abu tenisininkai atrodė visiškai išsekę, o D.Ferreras pradėjo daryti grubias klaidas, kuriomis A.Murray‘us sėkmingai pasinaudojo.

Už pergalę turnyre A.Murray‘ui atiteko 1000 ATP reitingo taškų ir 719 tūkst. JAV dolerių. D.Ferreras tenkinosi 600 taškų ir 351 tūkst. dolerių.

„Sony Open“ teniso turnyro prizų fondą sudarė daugiau nei 4 mln. JAV dolerių.