M.Stankevičius su „Sampdoria“ – už borto

Genujos „Sampdoria“ (Italija) ekipa, kuriai atstovauja Lietuvos futbolininkas Marius Stankevičius, nepateko į Čempionų lygos grupių varžybas.

Atsakomosiose 2010-2011 metų sezono Europos futbolo klubų Čempionų lygos ketvirtojo kvalifikacinio etapo rungtynėse „Sampdoria“ namuose po pratęsimo 3:2 (2:0, 3:1) įveikė Brėmeno „Werder“ (Vokietija) klubą, tačiau to nepakako, nes pirmąją dvikovą savo aikštėje 3:1 laimėjo „Werder“.

„Sampdoria“ sėkmingai pradėjo atsakomąsias rungtynes ir po dviejų tikslių Giampaolo Pazzinio (8 ir 13 min.) smūgių pirmavo 2:0. 85-ąją min. Antonio Cassano įmušė trečiąjį įvartį į svečių vartus. Tačiau per teisėjo pridėtą laiką Markusas Rosenbergas (90+3 min.) sušvelnino skirtumą ir prireikė pratęsimo. Galiausiai sėkmė šypsojosi Vokietijos atstovams - pergalingą įvartį įmušė Claudio Pizarro (100 min.).

Po atsakomųjų rungtynių vietas Čempionų lygos grupių varžybose taip pat užsitikrino Belgrado „Partizan“ (Serbija), Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis), „FC Basel 1893“ (Šveicarija) ir „SC Braga“ (Portugalija) klubai.

Rezultatai: „RSC Anderlecht“ (Belgija) - „Partizan“ 2:2 (0:1, 2:2; pirmosios rungtynės 2:2, 11 m baudinių seriją 3:2 laimėjo „Partizan“); „Hapoel“ - „SV Salzburg“ (Austrija) 1:1 (0:1), pirmosios rungtynės 3:2; Tiraspolio „Šerif“ (Moldova) - „FC Basel 1893“ 0:3 (0:0), pirmosios rungtynės 0:1; „Sevilla FC“ (Ispanija) - „SC Braga“ 3:4 (0:1), pirmosios rungtynės 0:1.

Šiame straipsnyje: Stankevičiusčempionųlyga