M.Sadauskas pateko į Europos plaukimo čempionato pusfinalį

Europos plaukimo pirmenybėse Vengrijoje vyrų 100 m laisvu stiliumi rungtyje šešioliktą vietą užėmė bei į pusfinalį su keturioliktu rezultatu tarp šešiolikos geriausių plaukikų pateko Mindaugas Sadauskas.

Lietuvis ketvirtadienį kvalifikacijoje distanciją įveikė per 49,74 sekundės. Simonas Bilis (51,21 sek.) šioje distancijoje užėmė 47-ą vietą, o Tadas Duškinas (52,60 sek.) liko 54-as tarp 59-ių dalyvių.

Greičiausiai šį nuotolį pusfinalyje plaukė prancūzas Amaury's Leveaux'as (48,77 sek.), vokietis Marco Di Carlis (48,81 sek.) bei rumunas Norbertas Trandafiras (49,09 sek.).Vyrų 100 laisvu stiliumi plaukimo pusfinaliai ketvirtadienio vakarinėse varžybose.

Kiti Lietuvos plaukikai savo rungtyse ketvirtadienį Senojo žemyno pirmenybėse Debrecene tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis: Raminta Dvariškytė (2 min. 33,60 sek.) liko 24-a tarp 35-ių dalyvių plaukdama 200 m nuotolį krūtine, o Vaiva Gimbutytė 100 m peteliške įveikė per 1 minutę 1,52 sekundės ir, pagerinusi sezono rekordą, užėmė 29-ą vietą tarp 38-ių sportininkių.

Šiame straipsnyje: Mindaugas Sadauskasplaukimas