Mirtininkų grupės varžybos prasidėjo taikiomis lygiosiomis

Portugalijos ir Dramblio Kaulo Kranto rinktinės neparodė didelio noro pasaulio pirmenybėse startuoti pergale ir užbaigė mačą nulinėmis lygiosiomis.

Didžiulę intrigą žadėjusiose pirmosiose mirtininkų G grupės rungtynėse nei viena komanda nesugebėjo varžovams primesti savo atakuojančio žaidimo braižo. Oponentai didžiausią dėmesį skyrė savo vartų saugumui, o žaidimą paįvairino tik apsistumdymas tarp ryškiausios Portugalijos žvaigždės Cristiano Ronaldo ir kelių Dramblio Kaulo Kranto futbolininkų.

C.Ronaldo pirmajame kėlinyje keletą kartų pademonstravo savo individualų meistriškumą, tačiau vėliau pasitraukė į šešėlį. Afrikos žemyno atstovų lyderis Didier Drogba, kurio lūžusią ranką saugojo įtvaras, rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo ir į aikštę žengė antrojo kėlinio viduryje, bet niekuo nepasižymėjo.

Mačo pabaigoje nei viena komanda nerizikavo mestis į ataką ir atidengti savo užnugario. Per visas rungtynes Portugalijos futbolininkai vos dukart patikrino vartininko Boubacaro Barry budrumą, o trenerio Sveno Gorano Erikssono auklėtiniai tik vieną sykį smūgiavo į varžovų vartų plotą.

Kitose G grupės rungtynėse antradienį vakare susitiks Brazilijos ir Šiaurės Korėjos futbolininkai.

Statistika

Portugalija - Dramblio Kaulo Krantas 0:0. Port Elizabetas. Įspėjimai: C.Ronaldo (21)/D.Zokora (7), G.Demelis (21). Geriausiu rungtynių žaidėjų išrinktas C.Ronaldo (Portugalija).

Šiame straipsnyje: pasaulio futbolo čempionatas