M.Ežerskis pralaimėjo kovą dėl kelialapio į Londono olimpiadą

Sekmadienį Kinijoje baigėsi trečiasis atrankos į Londono olimpines žaidynes imtynių turnyras, kuriame paaiškėjo net 50 laimingųjų, tapę olimpinių žaidynių dalyviais - tai po tris prizines vietas savo svorių kategorijose užėmę laisvųjų bei graikų-romėnų imtynių atstovai ir į finalą moterų varžybų atskirose svorio kategorijose patekusios atletės.

Deja, kaip ir išvakarėse Aleksandras Kazakevičius (74 kg), per žingsnį nuo kelialapio į olimpiadą liko penktą vietą graikų-romėnų imtynių stiliaus svorio kategorijoje iki 96 kg (27 dalyviai) užėmęs Europos vicečempionas Mindaugas Ežerskis.

Pirmoje kovoje Lietuvos imtynininkas 1:0, 1:0 įveikė kiną Ningchao Zhai'ų, 0:3, 1:0, 4:0 palaužė norvego Mariaus Hamleto Nielseno pasipriešinimą, tačiau pusfinalio imtyje dėl kelialapio į Londoną 0:1, 0:2 nusileido antrą vietą turnyre užėmusiam italui Daigoro Timonciniui.

Vėliau jau nieko nelėmusią kovą dėl trečiosios vietos M. Ežerskis pralaimėjo vengrui Balaszui Kissui.Šios svorio kategorijos nugalėtoju tapo Azerbaidžano atstovas Šalva Kvadobadzė, o trečią vietą bei kelialapį į olimpiadą iškovojo gruzinas Soso Džabidzė.Tik dešimtas svorio kategorijoje iki 120 kg (20 dalyvių) liko Mindaugas Mizgaitis, pirmoje kovoje 1:0, 2:0 nugalėjęs japoną Hirokazu Shinjo, tačiau aštuntfinalyje 0:2, 0:1 nusileidęs gruzinui Guramui Ferselidzei.

Tik aštuoniolikta tarp 19-os moterų imtynių svorio kategorijos iki 55 kg dalyvių liko Deimantė Butavičiūtė, jau pirmąją kovą 0:1, 0:2 pralaimėjusi vietnamietei Thi Dieu Ninh Nguyen.