Medalių įskaitoje į priekį išsiveržė Vokietija

Čempioniškas biatlonininkės Magdalenos Neuner ir rogutininkės Tatjanos Huefner pasirodymas Vankuveryje Vokietijai leido pakilti į pirmą vietą olimpinių apdovanojimų lentelėje.

M.Neuner antradienį laimėjo moterų 10 km persekiojimo lenktynes, o T.Huefner buvo nepralenkiama vienviečių rogučių varžybose.

Ketvirtąją žaidynių dieną Vokietijos sportininkai iškovojo iš viso keturis medalius - visus juos pelnė moterys. Bronzą rougčių varžybose pridėjo Natalie Geisenberger, o Jenny Wolf užėmė antrąją vietą greitojo čiuožimo 500 m distancijoje.

Vokiečiai kol kas yra pelnę ir daugiausiai visų spalvų apdovanojimų - devynis. Tuo metu Rusijos olimpiečiai savo sąskaitoje vis dar turi vienintelį bronzos apdovanojimą ir dalijasi 19 poziciją su kroatais.

Estija su vienu sidabriniu medaliu rikiuojasi 16 vietoje kartu su Australija bei Lenkija.

Medalių lentelė. (šalis, auksas, sidabras, bronza, iš viso)