M.Balotelli įrodė savo vertę, įmušęs du įvarčius į Vokietijos vartus

Europos čempionato viena favoričių laikyta Vokietijos rinktinė Varšuvos stadione nesugebėjo rasti formulės, kuri padėtų pasipriešinti italams. Italai į čempionato finalą prasiveržė įveikę vokiečius rezultatu 2:1.

Vokietijos rinktinė rungtynes pradėjo užtikrintai, tačiau kelios neišnaudotos progos privertė italus pasispausti. 20-ą minutę kairiajame krašte Antonio Cassano suklaidino kelis varžovų gynėjus ir tiksliai perdavė kamuolį Mario Balotelliui, kuris galva pelnė pirmąjį įvartį.

Po dar kelių nevykusių Vokietijos bandymų tas pats „Super Mario“ vadinamas M.Balotelli 36-ą minutę atsidūrė vienas prieš vieną su Vokietijos rinktinės vartininku M.Neueriu ir pelnė antrą įvartį.

Už tai, kad džiaugdamasis savo pasirodymu nusivilko marškinėlius, Italijos rinktinės puolėjas užsidirbo geltoną kortelę.

Antrąjį kėlinį Vokietija pradėjo dviem žaidėjų keitimais. Aikštelę paliko Mario Gomezas ir Lukašas Podolskis. Juos pakeitė Miroslavas Klose ir Marco Reusas.

70-ą minutę Italijos rinktinės puolėjas M.Balotelli buvo pakeistas, kadangi jam pradėjo traukti kojos raumenis. Aikštelėje pasirodė Antonio Di Natale, kuris 82-ą minutę nesugebėjo pasinaudoti puikia proga, likęs vienas prieš vieną su varžovų vartininku.

Per pridėtinį laiką teisėjas skyrė 11-os metrų baudinį į Italijos vartus už žaidimą ranka. Baudinį realizavo Mesutas Ozilas.

Pirmajame pusfinalyje Donecke dabartiniai Europos ir pasaulio čempionai ispanai tik po 11 metrų baudinių serijos 4:2 nugalėjo Portugalijos rinktinę.