„Mavericks“ iškopė į NBA finalą

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo penktosiose rungtynėse Dalaso "Mavericks" krepšininkai namuose 100:96(26:27, 26:28, 20:21, 28:20) palaužė Oklahomos "Thunder" komandą ir laimėjo seriją 4:1.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar turėjo 7 taškų pranašumą (83:76), tačiau ilgai savo priešininkus besiviję šeimininkai likus žaisti kiek daugiau nei minutę išsiveržė į priekį - 95:94. Sėkmingai sužaidus gynyboje Shawnas Marionas pelnė dvitaškį su pražanga (98:94) ir taip galutinai sudėjo taškus ant "i" tiek šiame mače, tiek serijoje.

Nugalėtojams Dirkas Nowitzki (9 atk. kam.) ir Sh.Marionas (8 atk. kam.) pelnė po 26 taškus, Jose Juanas Barea - 14, Jasonas Terry - 12, Tysonas Chandleris pridėjo 9 taškus (9 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Russellas Westbrookas įmetė 31 tašką (8 atk. kam.), Kevinas Durantas (10 atk. kam.) ir J. Hardenas - po 23, Nickas Collisonas surinko 12 taškų (12 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: NBAMavericksThunder