Maskvos komanda iškovojo antrą pergalę

Šeštadienį Klaipėdoje Maskvos „Dinamo" įveikė Valmieros „Valmiera" klubą.
Pirmąsias 16-ka varžybų  minučių Robertas Javtokas sugebėjo kiekvienai minutei pelnyti po tašką.

Maskvos komanda nuo pirmųjų kėlinio  minučių smarkiai išsiveržė į priekį - 16:5. Tačiau Latvijos komandai pavyko sumažinti skirtumą - 24:20.

Antrajame kėlinyje „Valmiera" komandai po Oskaro Virsio tritaškio pavyko sumažinti skirtumą, o galiausiai ir sulyginti rezultatus - 40:40. Maskvos komanda greitai vėl įsiveržė į priekį. Robertui Javtokui prasižengus, skirtumas tapo visiškai nedidelis - 46:47. Vis dėlto ir po dviejų kėlinių „Dinamo" pirmavo 52:49

Antrojoje žaidynių dalyje Latvijos komanda vėl aktyviai mėgino sumažinti taškų skirtumą. Varžybų pabaigoje „Dinamo" padidino skirtumą ir laimėjo rezultatu 94:81.

Penktadienį Klaipėdoje vyko pirmosios turo rungtynės. Maskvos „Dinamo" žaidė su Klaipėdos „Neptūnu". Maskvos komanda po atkaklios kovos nugalėjo – 86:70.