Maskvos CSKA pralaimėjo, o D.Šemberas išvarytas iš aikštės

Rusijos futbolo „Premier“ lygoje antrąją nesėkmę šį sezoną patyrė Lietuvos nacionalinės rinktinės saugo Deivido Šembero atstovaujama Maskvos CSKA komanda.

Devintojo turo rungtynėse CSKA futbolininkai išvykoje 0:1 (0:0) nusileido Rostovo „Rostov“ ekipai. Startinėje Maskvos komandos sudėtyje mačą pradėjęs D.Šemberas jau 17-ą minutę buvo įspėtas, o 87-ą minutę prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę, rašo futbolas.lt.

Rostovo klubui pergalingą įvartį 68-ą minutę pelnė puolėjas iš Bosnijos ir Hercegovinos Mersudinas Achmetovičius.

CSKA futbolininkai turėjo ne vieną progą įmušti - bent tris kartus aikštės šeimininkus nuo įvarčio išgelbėjo vartų konstrukcijos. Vis tik armiečiai savaisiais šansais nepasinaudojo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

CSKA (17 tšk.) ekipa išsaugojo trečią vietą turnyrinėje lentelėje, o „Rostov“ (13 tšk.) komanda pakilo į šeštą poziciją.

„Rostov“ - Maskvos CSKA rungtynių santrauka

Septintą nesėkmę patyrė dviejų lietuvių atstovaujama absoliuti lygos autsaiderė Novosibirsko „Sibir“ ekipa, kuri išvykoje 0:1 (0:0) neatsilaikė prieš Kazanės „Rubin“ futbolininkus.

„Rubin“ ekipos pergalę lėmė ekvadoriečio Christiano Noboa taiklus smūgis 51-ą susitikimo minutę.

„Sibir“ gynėjas Arūnas Klimavičius liko tarp atsarginių, o saugas Mantas Savėnas eilinį kartą nebuvo registruotas mačui.

Po šios nesėkmės „Sibir“ (4 tšk.) komanda lygoje liko paskutinė, o „Rubin“ (17 tšk.) ekipa pakilo į ketvirtą vietą.

„Premier“ lygos lyderis yra Sankt Peterburgo „Zenit“ (21 tšk.) klubas, namuose 3:1 (0:0) nugalėjęs ir į antrą poziciją nustūmęs Nalčiko „Spartak“ (18 tšk.) futbolininkus.

Šiame straipsnyje: ŠemberasDeividas Šemberas