„Manchester United“ triumfavo Maskvoje

„Manchester United" vakar Rusijos sostinėje laimėjo UEFA Čempionų lygą, finale tik baudinių serijoje 6:5 įveikęs Londono „Chelsea" klubą.

Baudinių serijos herojumi tapo „Manchester United" komandos vartininkas Edwinas van der Saras, atrėmęs lemiamą Nicolaso Anelkos smūgį.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1), o per pratęsimą niekam nepavyko pelnyti įvarčio.

„Manchester United" ekipa pirmavo po 26 min. Cristiano Ronaldo pelnyto įvarčio, bet Frankas Lampardas išlygino rezultatą 45 min.

Susitikimą „Chelsea" baigė nepilnos sudėties, nes 117 minutę raudona kortelė buvo parodyta Didierai Drogba.

Po devynerių metų UEFA Čempionų lygos turnyro finale žaidusiai „Manchester United" komandai tai buvo trečiasis sėkmingas finalas iš trijų. Anksčiau Anglijos čempionai šį turnyrą buvo laimėję 1968 ir 1999 metais.

Pirmą kartą UEFA Čempionų lygos turnyro finale žaidusi „Chelsea" komandą  Europos taurių turnyrų finale paskutinį kartą žaidė 1998 metais. Tuomet dabar jau nebevykdomo Europos taurių laimėtojų taurės turnyro finale 1:0 įveikė „VfB Stuttgart" (Vokietija) ekipą.