„Manchester United“ sužaidė lygiosiomis su „Basel“

UEFA Čempionų lygoje antradienį prasidėjo antrojo turo kovos. Jose netikėtai kluptelėjo „Manchester United” komanda, kuri namuose 3-3 sužaidė su „Basel” futbolininkais.

Mačas „Old Trafford” stadione šeimininkams prasidėjo puikiai, mat „United” jaunasis puolėjas Danny Welbeckas 16-ą ir 17-ą minutėmis pelnė įvarčius ir parsiuntė svečius į nokdauną.

Visgi antroje mačo pusėje vaizdas aikštelėje pasikeitė. 58-ą minutę Fabianas Frei'us rezultatą sušvelnino, dar po po dvejų minučių Alexanderis Frei'us rezultatą išlygino.

76-ą minutę Alexanderis Frei'us stojo realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir savo darbą atliko be jokių priekaištų, tad svečiai iš Šveicarijos ėmė pirmauti minimalia persvara.

„Man Utd” sugebėjo išsigelbėti nuo pralaimėjimo, kai 90-ą minutę po Nani perdavimo rezultatą išlygino saugas Ashley Youngas. Tai buvo paskutinis šio mačo įvartis.

Tuo metu Miuncheno „Bayern” klubas namuose 2-0 privertė pasiduoti „Manchester City” komandą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė bavarų puolėjas Mario Gomezas.