„Manchester City“ neįveikė autsaiderio QPR

Anglijos „Premier“ lygoje buvo pradėtas XXIV turas. Jame „Manchester City“ klubas svečiuose nesugebėjo įveikti dėl išlikimo kovojančio Londono „Queens Park Rangers“ klubo ir rungtynės tarp šių ekipų pasibaigė be įvarčių 0-0.

Pirmojo kėlinio viduryje „Man City“ sukūrė turbūt pavojingiausią mačo ataką kai po Davido Silvos perdavimo galva smūgiavęs Pablo Zabaleta sudrebino vartų skersinį.

„Man City“ viso mačo metu daug ilgiau valdė kamuolį, o QPR klubas kurdavo tik kontratakas. Pirmojo kėlinio pabaigoje Londono ekipa surengė labai greitą kontrataką, tačiau Adelis Taarabtas išbėgęs vienas prieš vartininką Joe Hartą, jo įveikti nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje vienos kontratakos smaigalyje atsidūrė ir QPR puolėjas Loicas Remy, tačiau jis smūgiavo netiksliai.

Tuo metu „Man City“ sukūrė daug pozicinių atakų, tačiau QPR vartus tiesiog įspūdingai saugojo Julio Cesaras. Brazilas atlaikė ne vieną stiprų varžovų smūgį. Rungtynių pabaigoje vartininkas neįtikėtinai sureagavo į stiprų D.Silvos smūgį. Taigi šiame mače įvarčių taip ir nebuvo.

Kitose rungtynėse, šią žiemą prancūzais susistiprinęs, „Newcastle“ klubas iškovojo pirmąją sezono pergalę svečiuose kai 2-1 įveikė Birmingamo „Aston Villa“.

Nugalėtojams įvarčius įmušė puolėjas Papissas Cisse, kuris pasižymėjo po komandos naujoko Moussa Sissoko perdavimo, bei gražų smūgį atlikęs Yoahanas Cabaye. „Aston Villa“ gretose įvartį nuo 11 metrų atžymos pelnė belgas Christianas Benteke.