Madų sostinėje įvyko Milano klubų derbis

Milano miesto derbio rungtynės tarp „Milan ir „Inter“ klubų pasibaigė taikiai 1:1.

Šiose rungtynėse pirmasis į priekį išsiveržė „Milan“ klubas kai 21 minutę pasižymėjo komandos lyderis Stephanas El Shaarawy.

Iki pertraukos „Milan“ klubas turėjo sukūręs pavojingesnių atakų, bet tiek Mario Balotelli, tiek Kevino-Princo Boatengo smūgiai buvo atremti.

Antrojo kėlinio viduryje „Inter“ sugebėjo išlyginti rezultatą. 69 minutę į aikštę po keitimo išbėgo ekipos naujokas Ezequielis Schelotto, kuris vos po dviejų minučių pelnė įvartį.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutinis mačo įvartis, taigi rungtynės baigėsi lygiosiomis. „Milan“ po šio mačo su 45 taškais užima trečią vietą, o „Inter“ su 44 taškais rikiuojasi penktoje vietoje.

Milano „Inter“ 1 – 1 „Milan“

• 21‘ [0 – 1] Stephan El Shaarawy
  • 71‘ [1 – 1] Ezequiel Schelotto

Šiame straipsnyje: Mario BalotelliAC MilanItalija