Madrido „Real“ Eurolygoje suklupo prieš „Maccabi“

Ketvirtadienį sužaistos dar septynerios 2011-2012 metų ULEB Eurolygos krepšinio turnyro reguliariojo sezono trečiojo turo rungtynės.

Pirmąją nesėkmę patyrė C grupės lyderis Martyno Pociaus Madrido „Real“ (Ispanija) klubas, išvykoje 82:88 (21:21, 20:25, 21:28, 20:14) nusileidęs antrąją pergalę iškovojusiems Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis) krepšininkams.

Lietuvio sąskaitoje 4 taškai, 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 2 pražangos. Per nepilnas 15 minučių jis prametė abu tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 3 bei abu baudų metimus.

18 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Jaycee'as Carrollas, 15 - Felipe Reyesas, 13 - Rudy Fernandezas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Jordanas Farmaras (27 tšk.), Davidas Blu bei Sofoklis Schortsanitis (po 16 taškų).

Kitose C grupės rungtynėse pergales ketvirtadienį iškovojo Belgrado „Partizan“ (Serbija) ir Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) komandos:

„Partizan“ (Serbija)         - „Belgacom Spirou“ (Belgija)         91:81
(22:17, 30:27, 21:26, 18:11)
Acie Law              26       Demond Mallet         19
Nikola Pekovič        21       Tornike Šengelija     16
Milan Macvan          15       Chris Hill            15
„Emporio Armani“ (Italija)   - „Anadolu Efes“ (Turkija)            54:62
(9:22, 12:11, 15:14, 18:15)
Danilo Gallinari      12       Stanko Barač          16
Ioannis Bourousis     11       Tarence Kinsey        13
Malik Hairston         6       Saša Vujačič          12


C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Madrido „Real“ (Ispanija)                2  1  267:242
2. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija)        2  1  225:207
3. Tel Avivo „Maccabi Electra“ (Izraelis)   2  1  240:237
4. Belgrado „Partizan“ (Serbija)            1  2  230:235
5. Milano „Emporio Armani“ (Italija)        1  2  221:229
6. Lježo „Belgacom Spirou“ (Belgija)        1  2  237:270

A grupės turnyre pergales iškovojo Kantu „Bennet“ (Italija) ir Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) komandos:

Kantu „Bennet“ (Italija)     - Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija)         78:69
(18:15, 24:16, 18:19, 18:19)
Giorgi Šermadini      16       Alex Mumbru           20
Maarten Leunen        14       Marko Banič           19
Manučar Markoišvili   12       D'Or Fischer          10
Stambulo „Fenerbahce Ulker“  - Nansi SLUC (Prancūzija)             90:86
(23:17, 32:17, 15:27m 20:25)
Thabo Sefolosha       19       Victor Samnick        24
Oguz Savaš            13       Nicolas Batum         22
Omer Onan             13       Jamal Shuler          13

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija)      3  0  231:214
2. Kantu „Bennet“ (Italija)                 2  1  227:219
3. Nansi SLUC (Prancūzija)                  1  2  242:243
4. Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija)    1  2  230:236
5. Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija)              1  2  218:226
6. Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija)           1  2  221:231

Vienintelį B grupės mačą laimėjo Malagos „Unicaja“ (Ispanija) komanda:

Brose Baskets„ (Vokietija)   - Malagos “Unicaja" (Ispanija)        78:79
(27:22, 11:20, 23:21, 17:16)
Brian Roberts         16       Joel Freeland         18
Marcus Slaughters     16       Luka Zorič            13
Julius Jenkins        14       Nedzad Sinanovič      11

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija)                    3  0  270:195
2. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)         2  0  179:139
3. Malagos „Unicaja“ (Ispanija)             2  1  241:254
4. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija)     1  2  248:238
5. Kauno „Žalgiris“                         0  2  152:172
6. „KK Zagreb“ (Kroatija)                   0  3  174:266

Vienintelėse D grupės rungtynėse ketvirtadienį trečiąją pergalę iškovojo „FC Barcelona Regal“ (Ispanija) komanda:

Kazanės „Uniks“ (Rusija)     - „FC Barcelona Regal“ (Ispanija)     65:93
(14:23, 18:21, 16:25, 17:24)
Terrell Lyday         14       Erazem Lorbek         24
Vladimir Veremejenka  11       Juan Carlos Navarro   19
Kelly McCarty         10       Pete Mickael          16

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai, taškų santykis):

1. „FC Barcelona Regal“ (Ispanija)          3  0  267:190
2. Sienos „Montepaschi“ (Italija)           3  0  261:205
3. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)         1  2  217:243
4. Kazanės „Unics“ (Lenkija)                1  2  204:236
5. Liublijanos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 1  2  191:227
6. Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija)         0  3  195:234

Į kitą varžybų etapą - TOP 16 turnyrą - pateks po keturias geriausias grupių komandas.


Šiame straipsnyje: Martynas PociusMadrido Real

NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių