M. Stankevičius rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje

Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Marius Stankevičius dar kartą pradėjo rungtynes Romos „Lazio“ komandos startinėje sudėtyje, bet italų ekipa patyrė skaudžią nesėkmę. Italijos „Serie A“ čempionate, 33 turo susitikime, lietuvio klubas išvykoje minimaliu rezultatu 0-1 nusileido „Udinese“ vienuolikei.

Mačas prasidėjo abiejų komandų pavojingomis atakomis, bet „ledus pralaužti“ pavyko šeimininkams. 19 minutę įvartį Udinės miesto klubui pelnė kapitonas Antonio Di Natale, kuris pastaruoju metu demonstruoja puikią sportinę formą. Puolėjui rezultatyvų perdavimą atliko Gabrielis Silva.

Po praleisto įvarčio „Lazio“ tarsi „sukruto“ ir pradėjo žaisti kur kas gyvybingiau. Deja, per likusias pirmojo kėlinio minutes Romos klubui daug progų susikurti nepavyko, o ir pasižymėti sostinės ekipai varžovai neleido.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos nevengė pažeidinėti taisyklės, todėl teisėjas buvo priverstas futbolininkus bausti geltonomis kortelėmis. 54 minutę griežtos nuobaudos susilaukė Andrea Lazzari („Udinese“), o dar po minutės kortelę prieš save išvydo ir Cristianas Ledesma („Lazio“).

61 minutę aikštę paliko M.Stankevičius. Po keitimo vietoje lietuvio ant žaliosios vejos žengė Edersonas, kuris vos po dešimties minučių sugebėjo užsidirbti geltoną kortelę.

Per likusį antrojo kėlinio laiką „Lazio“ klubui rezultato išlyginti nepavyko, o pergalę ir tris taškus iškovojo „Udinese“ ekipa, kuri turnyrinėje lentelėje ne tik paveja Romos komandą, bet ir ją aplenkia geresnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio dėka.