M. Stankevičiaus „Lazio“ nuo lyderiaujančio „Juventus“ skiria 3 taškai

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse sužaisti aštuoni XX turo mačai.

Iki 77 minutės turėtos persvaros neišsaugojo ir tašku turėjo tenkintis Turino „Juventus“ futbolininkai, kurie išvykoje neįveikė „Parma“ vienuolikės.

52 minutę baudos smūgiu svečius į priekį išvedė Andrea Pirlo, tačiau 77 minutę „Parma“ atsakė taikliu Nicola Sansone smūgiu.

„Juventus“ kluptelėjimu pasinaudojo Romos „Lazio“ komanda, kuri namuose 2:0 palaužė Bergamo „Atalanta“ ekipą.

67 minutę šeimininkus į priekį išvedė Sergio Floccari, o po dešimties minučių, nesėkmingai sužaidus  „Atalanta“ gynėjui Davidui Brivio kamuolys nuo jo įskriejo į vartus.

Lietuvis Marius Stankevičius jau buvo registruotas šioms rungtynėms, tačiau liko ant atsarginių suolo.

Ketvirta pergalė iš eilės „Lazio“ klubui atsilikimą nuo „Juventus“ turnyrinėje lentelėje leido sumažinti iki trijų taškų.

Šiame straipsnyje: LazioATALANTASeria AItalija