M. Šarapova pateko į teniso turnyro JAV aštuntfinalį (rezultatai)

JAV tęsiasi ATP ir WTA serijų „BNP Paribas Open“ teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 5,24 mln. JAV dolerių.

Sekmadienį moterų vienetų varžybose sužaisti pirmieji aštuoni šešioliktfinalio mačai, kuriuose pergales iškovojo bei į aštuntfinalį pateko ir keturios pirmojo aštuntuko tenisininkės.

2006-aisiais šiame turnyre triumfavusi bei pernai finale žaidusi antroji raketė rusė Marija Šarapova trečiajame rate 7:5, 6:3 įveikė ispanę Carlą Suarez Navarro, trečioji pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska 6:7 (3:7), 6:3, 6:4 privertė pasiduoti rumunę Soraną Cirsteą, penktąjį reitingą turinti čekė Petra Kvitova 6:2, 7:6 (7:5) palaužė ukrainietės Lesios Tsurenko pasipriešinimą, o šeštoji pagal reitingą italė Sara Errani 6:3, 6:1 nugalėjo švedę Johanną Larsson.

Kitų moterų turnyro šešioliktfinalio mačų rezultatai:

19-Klara Zakopalova (Čekija) - 12-Dominika Cibulkova (Slovakija) 6:4, 7:5;
13-Maria Kirilenko (Rusija) - Mallory Burdette (JAV) 6:3, 4:6, 6:2;
Lara Arruabarrena-Vecino (Ispanija) - 14-Roberta Vinci (Italija) 2:6, 6:4, 6:4;
9-Marion Bartoli (Prancūzija) - Svetlana Kuznecova (Rusija) 6:4, 6:3.

Vyrų vienetų varžybose sekmadienį baigti žaisti antrojo rato mačai, kuriuose pergales iškovojo ir 2008 bei 2011 metais čia triumfavęs pajėgiausias planetos tenisininkas serbas Novakas Džokovičius, 6:0, 5:7, 6:2 nugalėjęs italą Fabio Fogninį, bei trečiąjį reitingą turintis škotas Andy Murray'us, 5:7, 6:2, 6:2 įveikęs rusą Jevgenijų Donskovą.

Bjorn Phau (Vokietija) - 25-Jeremy Chardy (Prancūzija) 6:2, 2:6, 6:4;
Carlos Berlocq (Argentina) - 22-Alexandr Dolgopolov (Ukraina) 6:3, 6:7 (5:7), 6:3;
7-Juan Martin del Potro (Argentina) - Nikolaj Davydenko (Rusija) 6:3, 6:4;
11-Nicolas Almagro (Ispanija) - Daniel Gimeno-Traver (Ispanija) 7:5, 6:1;
19-Tommy Haas (Vokietija) - Pablo Andujar (Ispanija) 6:3, 7:6 (7;0);
16-Kei Nishikori (Japonija) -  Philipp Petzschner (Vokietija) 6:3, 6:2;
23-Sam Querrey (JAV) - Ivo Karlovič (Kroatija) 6:3, 6:4;
31-Grigor Dimitrov (Bulgarija) - Matthew Ebden (Australija) 6:4, 6:4;
8-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) - James Blake (JAV) 7:6 (8:6), 6:4.

Moterų bei vyrų turnyro nugalėtojams kartu su pagrindiniu prizu atiteks po 1000 WTA bei ATP reitingo taškų ir po 1 mln. JAV dolerių.