M. Kalniečio Kalėdų sveikinimas ir sugrįžimas pažymėtas pergale

VTB Vieningosios lygos rungtynėse, kuriose susitiko lietuvių atstovaujami klubai, pergalę šventė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (6/3) su Mantu Kalniečiu ir Simu Jasaičiu. Rusijos komanda išvykoje 77:72 (22:26, 18:15, 15:17, 22:14) nugalėjo Ramūno Butauto treniruojamą Rygos VEF (6/3) ekipą, kurioje žaidžia Antanas Kavaliauskas ir Donatas Zavackas.

Abu klubai per 9 susitikimus yra iškovoję po 6 pergales, patyrę po 3 pralaimėjimus ir B grupėje užima 3–4 vietas.

Nugalėtojams dvikovą starto penkete pradėjęs S.Jasaitis per 27 minutes pelnė 4 taškus (1/6 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 1 naudingumo balą.

Po patirtos traumos atsigavęs į aikštę sugrįžo M.Kalnietis – gynėjas per 15 minučių surinko 2 taškus (1/2 dvitaškiai), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Latvijos čempionų gretose lietuviai rungtyniavo naudingiau – A.Kavaliauskas per 20 minučių įmetė 6 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/1 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, tiek pat kartų prasižengė, sykį suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

D.Zavackas per aikštėje praleistas 25 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.