M. Kalniečio ekipa - viena koja Europos taurės pusfinalyje

Sėkmingai Europos taurės turnyro ketvirtfinalį pradėjo du lietuvius turinti Krasnodaro „Lokomotiv–Kuban“ komanda.

Rusijos klubas svečiuose 72:54 (8:15, 17:13, 26:8, 21:18) įveikė Podgoricos „Budučnost“ krepšininkus.

Mantas Kalnietis prie pergalės per 37 minutes prisidėjo 10 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit.). Gynėjas taip pat atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 5 pražangas, tačiau 4 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Tuo tarpu Simas Jasaitis rungtyniavo kiek kukliau. Puolėjas ant parketo praleido 29 minutes, įmetė 8 taškus (4/4 dvit., 0/2 trit.), sugriebė 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, išprovokavo pražangą, 2 sykius pažeidė taisykles bei surinko 14 naudingumo balų.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kovo 13–ąją dieną Krasnodare.

„Lokomotiv–Kuban“: Derrickas Brownas 17 (8/13 dvit., 0/1 trit., 1/4 baud., 8 atk. kam.), Nickas Calathesas 15, Mantas Kalnietis ir Andrejus Zubkovas po 10, Richardas Hendrixas 9 (7 atk. kam.), Simas Jasaitis 8, Maksimas Šeleketo 3.

„Budučnost“: Cedomiras Vitkovačas 14 (4/12 dvit., 0/1 trit., 6/10 baud., 7 atk. kam.), Duško Buničius 9 (7 atk. kam.), Nikola Ivanovičius 7, Strahinja Miloševičius 6, Marko Mugosa ir Demarquisas Bosas po 5.