„Lyon“ gėdingai pralaimėjo lygos naujokui

Prancūzijoje buvo tęsiamas 29 „Ligue 1“ turas. Jame netikėtą pralaimėjimą patyrė Liono „Olympique“ klubas, kuris svečiuose 1-4 pralaimėjo „Bastia“ komandai.

„Bastia“ klubo „Armand Cesari“ stadione „Lyon“ klubui yra tikrai nesėkmingas. Jame klubas iš 26 mačų pralaimėjo net 17. Ši nesėkminga tradicija prasitęsė ir šiandien.

Tai pasimatė jau nuo pat rungtynių pradžios, kadangi jau 5 mačo minutę gero šanso neišnaudojo Anthony Modeste. Kiek vėliau „Lyon“ vartininkas atrėmė pavojingą Wahbi Khazri smūgį.

Kėlinio pabaigoje „Bastia“ pavyko išsiveržti į priekį kai įvartį pelnė Europos grandus dominantis Florianas Thauvinas.

Antro kėlinio pradžioje Lisandro Lopezas išlygino rezultatą, tačiau 56 minutę Anthony Modeste vėl išvedė „Bastia“ į priekį. Vos po penkių minučių F.Thauvinas įmušė dar vieną įvartį ir „Lyon“ klubas atsilikinėjo jau dvejais įvarčiais.

Rungtynių pabaigoje „Bastia“ galutinai pribaigė „Lyon“ komandą. 87 minutę ketvirtą klubo įvartį pelnė Wahbi Khazri.

Po šio pralaimėjimo „Lyon“ su 53 taškais vis tiek liko antroje vietoje, o „Bastia“ su 33 taškais liko 14 vietoje.