A lyga: „Kruoja“ sudaužė „Bangą“ ir grįžo į trečiąją lentelės poziciją

Pakruojo „Kruoja“ iškovo trečiąją pergalę „SMScredit.lt A lygos“ čempionato penktajame ture. Netekę beveik visų savo legionierių pakruojiškiai Panevėžio futbolo akademijos stadione 4:0 sutriuškino Gargždų „Bangą“.

Pirmosios minutėmis iniciatyva priklausė formaliems aikštelės šeimininkams, kurių atakos smaigalyje aktyviai žaidė Lukas Kochanauskas. Puolėjas jau 2-ąją rungtynių minutę galėjo pelnyti pirmąjį savo įvartį sezone, tačiau kamuolį galva pasiuntė tiesiai Vitalijui Myrnyj į rankas.

9-ąją minutę L.Kochanauskas savo šansą išnaudojo ir, iššokęs vienas prieš varžovų vartininką, išvedė „Kruoją” į priekį

Po greito įvarčio „Banga” pamažu išlygino žaidimą ir vis dažniau ėmė grasinti Mario Eltermanio saugomiems vartams. 34-ąją min. baudos aikštelėje buvo nugriautas Tamazi Čargeišvili, tačiau paskirto vienuolikos metrų baudinio neišnaudojo Žilvinas Banys, pataikęs į skersinį.

Po pertraukos abi komandos daugiau dėmėsio skyrė puolimui nei gynybai. Eltermaniui teko pademonstruoti savo meistriškumą, atremiant labai pavojingą varžovų smūgį galva iš 5 metrų atstumo.

67-ąją minutę po „Bangos” gynėjų klaidos kamuolys atšoko Andriui Lipskiui. Šis savo progos nepraleido ir padvigubino „Kruojos” pranašumą.

„Bangos” gynyba ir toliau dalino dovanas pakruojiškiams. 73-ąją minutę L.Kochanauskas perėmė vartininkui siųstą kamuolį ir šaltakraujišku smūgiu į tolimą kampą pelnė antrąjį savo ir trečiajį komandos įvartį.

79-ąją minutę paslydus net dviems „Bangos” gynėjams, dviese prieš vartininką atsidūrė Nerijus Astrauskas ir Ričardas Beniušis, pastarasis, sulaukęs perdavimo, pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po šios pergalės „Kruoja“ turnyrinėje lentelėje pasivijo tiek pat taškų surinkusius Vilniaus „Žalgirį“ bei Klaipėdos „Atlantą“ ir dėl geresnio įvarčio santykio pakilo į trečiąją vietą. Trečiąją nesėkmę patyrusi „Banga“ lieka septinta.

Pakruojo „Kruoja“ – Gargždų „Banga“ 4:0 (1:0).

„Kruoja“: M.Eltermanis, A.Skroblas, G.Paulauskas, D.Strockis, V.Pocevičius (84 min. J.Busmič), N.Mačiulis, G.Slavickas (78 min. N.Astrauskas), A. Lipskis (88 min. D.Arlauskis), T.Miklinevičius, L.Kochanauskas, R.Beniušis.

„Banga“: V.Myrnyi, A.Ivanauskas, M.Da Silva, M.Gudauskas, R.Borusas, Ž.Banys, A.Dos Santos, T.Salamanavičius, M.Kura, T. Čargeišvili (58 min. G.Nikabadze), A. Staponka (69 min. G. Kulbis)

Įvarčiai: L .Kochanauskas (9, 73), A.Lipskis (67), R.Beniušis (79)

Geltonos kortelės: V.Pocevičius (35).

Rungtynių teisėjai: A.Žuta, V.Petkus, A.Šeškus.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Ekranas“               4                    3                    1                    0                    13:5               10
  2. „Žalgiris“                4                    3                    0                    1                    6:2                 9
  3. „Kruoja“                 4                    3                    0                    1                    10:7               9
  4. „Atlantas“              4                    3                    0                    1                    5:4                 9
  5. „Sūduva“               5                    2                    2                    1                    12:4               8
  6. „Šiauliai“                4                    1                    2                    1                    4:3                 5
  7. „Banga“                 5                    1                    1                    3                    3:10               4
  8. „Dainava“              5                    1                    0                    4                    4:12               3
  9. „Tauras“                 5                    0                    0                    5                    2:12               0

Rezultatyviausi čempioanto žaidėjai: G.Alaverdašvili („Šiauliai“) - 6 įvarčiai, N.Valskis („Sūduva“) – 5, U.Umeh, A.Buinickis (abu „Ekranas“), K. Bilinski („Žalgiris“), M.Kdouh („Sūduva“) - po 3.

Šiame straipsnyje: KruojaBangaA lyga