„LSU-Baltų“ Estijoje neišgelbėjo ir milžino T. Urbono dvigubas dublis

Trečiąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė  Kauno „LSU-Baltai“.  Estijos sostinėje Taline vykusiame  susitikime,  LSU krepšininkai 74-90 (12-20, 32-20, 15-27, 15-23) pralaimėjo  „Kalev/Cramo“. Nors pirmąjį kėlinį geriau sužaidė estai, užtikrintai laimėję 20-12, antrajame kauniečiai atsigriebė - 32-20. Deja, LSU krepšininkų spurtas buvo laikinas. Antroje susitikimo dalyje estų krepšininkai įrodė savo pranašumą. Po trijų kėlinių jie pirmavo 67- 59, o rungtynes laimėjo 90-74.

Sėkmingiausiai kauniečių gretose žaidė komandos lyderiai  Vidmantas Sragauskis, Tomas Urbonas,  Mindaugas Stašys ir Taurantas Tamošiūnas. Po solidaus žaidimo LKL rungtynėse su Prienų „Prienais“, vėl džiugino vidurio puolėjas Tomas Urbonas.  Jis rungtynėse atliko dvigubą dublį: pelnė  14 taškų  ir atkovojo  11 kamuolių. Nesustabdomas estų gretose buvo amerikietis Gary Wilkinson pelnęs 20 taškų.

„LSU-Baltams“ taškus pelnė: Vidmantas Sragauskis 17, Tomas Urbonas  14 ( 11 atk.kam.), Mindaugas Stašys 12, Taurantas Tamošiūnas 11.

„Kalev/Cramo“: G.Wilkinsson- 20 tšk., T.Sokk- 15 tšk..

„LSU-Baltai“  vyr.treneris Darius Dikčius: „ Žaidimas džiugino du kėlinius, vyrai išėjo kovingai nusiteikę, vykdė nurodymus. Deja, žaidimas pakriko trečiojo kėlinio viduryje. Estai buvo šiek tiek greitesni, tiksliau pataikė ir nusipelnė pergalės. Vidurio puolėjas Tomas Urbonas vėl sužaidė gerai, puikiai kovojo su Estijos klubo legionieriais, tačiau jam lygiavertės pamainos neturime. Estų klubas žaidžia VTB lygoje, tai nemažai pasako apie komandą.  Rytoj laukia susitikimas su Pernu „Parnu“ ekipa, kovosime tik dėl pergalės.

Šiame straipsnyje: Kauno LSU-BaltaiBBLkalev