"LSU-Baltai“ BBL čempionate iškovojo pirmąją pergalę (komentarai)

Kauno „LSU-Baltai“ BBL čempionate pagaliau iškovojo pergalę. Penktadienį kauniečiai savo aikštėje 89:75 (13:16, 20:17, 28:23, 28:19) įveikė „Parnu“ komandą. Varžovų gretose puikiai rungtyniavo lietuviai  Augustas Pečiukevičius ir Osvaldas Matulionis.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai. 4-ąją minutę jie pirmavo 7:2. Svečiai atsakė spurtu 8:0 ir išsiveržė į priekį – 10:7. Vėliau visą laiką vyko labai atkakli kova, rezultatas daugybę kartų buvo lygus: 19:19, 29:29, 33:33, 40:40, 48:48.

Trečiajame kėlinyje Estijos komanda pirmavo 52:51, bet Kauno krepšininkai laimėjo atkarpą 10:0, ir 30 min. po Arūno Vasiliausko ir Tauranto Tamošiūno tritaškių buvo įgiję devynių taškų persvarą – 61:52.

Estijos komandai buvo pavykę priartėti (61:56) bet „LSU-Baltai“ neišleido iniciatyvos ir šventė pirmąją pergalę – 89:75.

Prie „LSU-Baltų“ pergalės daugiausia prisidėjo po 21 tašką pelnę Arūnas Vasiliauskas  ir Taurantas Tamošiūnas. Svečiams lietuviai pelnė daugiau nei pusę taškų – O. Matulionis 32, A. Pečiukevičius – 11.

Kauno krepšininkai ir po pergalės liko D grupės autsaideriais.