LSKL čempionai patyrė jau trečiąjį pralaimėjimą

Vilniaus Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai pateikė rimtą pareiškimą, jog šiemet jie pasiryžę nuvainikuoti daugkartinius Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionus - vilniečiai savo arenoje Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkus palaužė 14 taškų skirtumu -  78:64 (24:23, 16:16, 20:6, 18:19).

Pirmoji rungtynių pusė VDU komandai nieko blogo nežadėjo - kauniečiai į didžiąją pertrauką iškeliavo atsilikdami vos 1 taško skirtumu - 39:40.

Po atokvėpio minutėlių čempionų strategas Arūnas Juknevičius negalėjo pažinti savo komandos - jie tiesiog strigo MRU ekipos gynybos gniaužtuose. Per trečiąjį kėlinį VDU ekipa pelnė vos 6 taškus, o tuo tarpu MRU surinko 20 ir gerokai atitrūko - 60:45.

VDU komandai po šio šalto taip ir nebepavyko atsigauti.

MRU komandai daugiausiai - 16 taškų (9 atk. kam.) pridėjo Osvaldas Olisevičius, 14 taškų (9 atk. kam.) pelnė Antanas Udras, 11 (9 atk. kam.) - Gediminas Žylė.

VDU komandoje išsiskyrė Adomas Drungilas, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių, 10 taškų surinko Rolandas Jakštas, 7 - Tauras Jogėla.

Kauniečiai šįkart gerokai prasčiau už varžovus kovojo po krepšiais - kamuolį sugriebė 40, MRU - 56 kartus, tačiau VDU rečiau klydo - jų sąskaitoje 10 klaidų, MRU - 15 klaidų.

„Kai kurie mano komandos žaidėjai gynėsi kaip kilmingų mergaičių institute. Taip rungtyniaujant laimėti neįmanoma. Viskas prasideda nuo gynybos. Jei varžovai pajaučia, kad krepšininkai nesigina, tuomet ir apipila atakomis“, - nevyniodamas žodžių į vatą kalbėjo VDU treneris Arūnas Juknevičius.

Kur kas geresnės nuotaikos tvyrojo MRU stovykloje.

„Tai maloni pergalė, sustiprinanti žaidėjus psichologiškai. Kova nebuvo lengva, tačiau trečiajame kėlinyje pavyko rasti optimalų penketuką ir gerokai trūktelėti į priekį“, - džiaugėsi MRU treneris Vytas Poteliūnas.

MRU su 14 taškų (6 pergalės, 2 pralaimėjimai) išliko antroje LSKL turnyrinės lentelės vietoje, VDU su 13 taškų žengia treti (5 pergalės, 3 pralaimėjimai).

Šiame straipsnyje: LSKLVDUMRU