L.Pleskytė laimėjo dvi pasaulio taurės etapo rungtis

Dvi pergales Italijoje įvykusiose plaukimo su plaukmenimis pasaulio taurės antrojo etapo varžybose iškovojo dvidešimtmetė kaunietė Lina Pleskytė.

Lietuvos sportininkė 100 m nuotolį finale įveikė per 51,10 sekundės ir net 1,05 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią italę Faridą Dirkmaat bei 1,98 sekundės - trečiąją poziciją užėmusią Mai Atef iš Egipto. 200 m distancijos finale L.Pleskytė sugaišo 1 minutę 53,95 sekundės ir aplenkė prizininkėmis tapusias itales - Sarą Fariną bei F.Dirkmaat.

Pirmąją pasaulio taurės varžybų dieną 50 m sprinto distanciją Kauno sporto mokyklos auklėtinė įveikė per 23,45 sekundės ir liko antra. L.Pleskytė vos 0,04 sekundės atsiliko nuo nugalėtoja tapusios rusės Janos Kasimovos. Trečią vietą 50 m nuotolyje užėmė egiptietė M.Atef - 23,63 sekundės.

Šiame straipsnyje: Pleškytėplaukmenys