Londono derbyje triumfavo „Arsenal“ futbolininkai

Anglijos „Premier” lygoje šeštadienį buvo sužaistas Londono miesto derbis, kuriame susitiko „Chelsea” ir „Arsenal” klubai. Mačą rezultatu 5-3 laimėjo svečiuose žaidę „Gunners” futbolininkai.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie 14-ą minutę išsiveržė į priekį, kuomet Frankas Lampardas po Juano Mata atlikto perdavimo nuginklavo svečių vartininką.

Visgi 36-ą minutę „Arsenal” puolėjas Robinas van Persie rezultatą išlygino. Tiesa, svečiai ilgai džiaugtis lygiu rezultatu negalėjo, mat 45-ą minutę „mėlynuosius” į priekį išveržė Johnas Terry.

Antasis varžybų kėlinys prasidėjo greitu „Arsenal” ekipos įvarčiu - 49-ą minutę pelnytu įvarčiu džiaugėsi gynėjas Andre Santosas, kuris vėl išlygino šio mačo rezultatą.

Sužaidus dar septynias minutes „Arsenal” išsiveržė į priekį. Šį kartą Petrą Čechą nuginklavo Theo Walcottas. „Chelsea” nenuleido rankų ir 81-ą minutę rezultatą išlygino kai įvartį pelnė Mata.

Nepaisant to, jau po keturių minučių „Gunners” vėl pirmavo, kai savo komandą į priekį išveržė Robinas van Persie. Šis puolėjas per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką padėjo galutinį tašką šiose varžybose bei pelnė „hat-tricką”.

Tuo metu Liverpulio „Everton” namuose priėmė „Manchester United” klubą. Šias rungtynes „raudonieji velniai” laimėjo minimaliu rezultatu 1-0. Vienintelį susitikimo įvartį pelnė puolėjas Javieras Hernandezs.

Visi rezultatai:

„Chelsea” 3 - 5 „Arsenal”
14' [1 - 0] Frank Lampard
36' [1 - 1] Robin van Persie
45' [2 - 1] John Terry
49' [2 - 2] Andre Santos
56' [2 - 3] Theo Walcott
81' [3 - 3] Juan Mata
85' [3 - 4] Robin van Persie
90' [3 - 5] Robin van Persie

„Everton” 0 - 1 „Manchester United”
19' [0 - 1] Javier Hernandez liekų perdirbimo, biokuro, kitas alternatyviosios energetikos sritis. Čia galime daug ko pasimokyti iš Suomijos", - sakė prezidentė.

Valstybės vadovės teigimu, daugiau alternatyvų didins konkurenciją, o tai sumažins kainas energijos vartotojams. Prezidentė pakvietė Suomijos kompanijas bendradarbiauti vykdant atliekų deginimo, biokuro ir kitus energetikos projektus Lietuvoje.

Po dvišalio susitikimo Lietuvos ir Suomijos prezidentės dalyvaus iškilmingame Suomijos nacionalinės moterų tarybos 100-ųjų metinių minėjime. Lietuvos prezidentė jame skaitys sveikinimo kalbą.

Šiame straipsnyje: arsenalChelsea