LMKL lyderių mūšį laimėjo Vilniaus „Kibirkštis“

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ (11-4) komandai toliau nepavyksta palaužti Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių.

Lino Šalkaus auklėtinės savo žiūrovų akivaizdoje 60:73 (9:18, 6:25, 24:15, 21:15) neprilygo Vilniaus „Kibirkšties-VIČI-IKI“ (15-1) ekipai, kuri iškovojo penktą pergalę iš eilės.

„Hoptrans-Sirenos“ per pirmas devynias minutes surinko vos penkis taškus, o antrame kėlinyje net šešias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o tuo pasinaudodamos viešnios nutolo 26:9.

Toliau skirtumas tarp ekipų tik augo (46:15, 21-ąją min.), tačiau šeimininkės nenuleido rankų ir buvo sumažinusios atsilikimą iki 8 taškų (58:66, 39-ąją min.). Visgi varžovės neleido priartėti arčiau ir pergalę išsivežė į Vilnių.

Šį sezoną šios komandos jau buvo susitikusios du kartus. Pirmąją dvikovą Garliavoje 85:76 laimėjo vilnietės. Antrose rungtynėse 67:43 pergalę taip pat šventė „Kibirkštis-VIČI-IKI“.

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 11 (1/8 trit.), Eglė Sarapaitė 9 (1/7 trit.), Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 9 (0/3 trit.), Dovilė Miliauskaitė 8 (9 atk. kam.).

„Kibirkštis-VIČI-IKI“: Greta Šniokaitė 15 (5 kld.), Vita Kuktienė 14 (7 atk. kam.), Mantė Kvederavičiūtė 11, Lina Pikčiūtė 8, Kristina Alminaitė 8 (7 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ sausio 25 d. namuose žais su dar viena sostinės ekipa – „Jaunaisiais talentais“. Tuo tarpu „Kibirkštis-VIČI-IKI“ savo aikštėje priims Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ komandą.

Linas Šalkus („Hoptrans-Sirenų“ ekipos vyr. treneris): „Galbūt mūsų merginos šiek tiek išsigando varžovių. „Kibirkštis-VIČI-IKI“ kiečiau pradėjo rungtynes, bet nepasakyčiau, kad buvo visa galva stipresnės. Leidau visoms žaidėjoms pažaisti. Bandžiau įvairius variantus, bet ne viskas gavosi. Mūsų lyderės – Iveta ir Rasa sužaidė truputi silpniau.

Suprantu, kad krepšininkėms buvo sunku rasti motyvacijos žaisti, kuomet atsilikinėjo 20 taškų skirtumu, bet reikia kovoti iki galo. Smagu, kad žaidėjos rado savyje jėgų ir sumažino tą deficitą. Manau mums pritrūko meistriškumo. Nepasakyčiau, jog gynyba buvo bloga, bet puolimo šiek tiek pritrūko.“

Šiame straipsnyje: KibirkštissirenosLMKL